mobile

Gwarancja i serwis

Silniki i akcesoria serwisowe

Na łodziach, oczywiście, możemy zapewnić kompleksową obsługę zarówno akcesoriów i części silnika.

Przeszkolony personel przy użyciu oryginalnego komputera serwisowego z najnowszym oprogramowaniem do diagnozowania usterek, usuwa wszelkie usterki klienta.

5-cio letnia gwarancja producenta na łodzie MasterCraft (od roku modelowego 2014). Możliwe rozwiązanie problemu serwisowego z finansowym wsparciem fabryki wymaga stałej opieki, zgodnie z harmonogramem przeglądów lub sezonowych odstępach czasu.

Poza tym wykonujemy rutynowe naprawy i remonty silników.

Skontaktuj się z naszym działem technicznym w sprawie szczegółów do Twojego problemu technicznego i jego możliwych rozwiązań.

Naprawa i części zamienne

Do wszelkich napraw lub zmian technicznych używane są części po renowacji lub nowe (w zależności od decyzji klienta).
Naprawa powierzchni "gel coat" i czyszczenie kadłubów statków

Każdy użytkownik łodzi czy jachtu spotkał się z ponurym stanem kadłuba łodzi, kiedy wyciągnął po kilku tygodniach z wody żywej słodkiej, a w szczególności z wody słonej. Słona woda jest rozdziałem samym w sobie.

Słodkowodne wody będą skutkować "rozlewaniem" się alg na kadłubie łodzi. Glony nie dość, że psują estetykę łodzi, zmiany w strukturze powierzchni kadłuba, a tym samym jego właściwości jezdne (prędkość statku i poślizg jest ograniczony, co jest oczywiście przyczyną wzrostu zużycia paliwa).

Naprawy i czyszczenia kadłubów oczywiście przeprowadzone w trakcie zimowania i przechowywania łodzi.

Naprawa i renowacja wnętrza i/lub tapicerki

Naprawić uszkodzoną tapicerkę? Z dostępem do sklepu MasterCraft mamy oryginalne tapicerki, materiały, możemy realizować projekty przywrócenia pierwotnego wyglądu wnętrza. Wszystkie materiały skóra tapicerki jest odporne na działanie wody, wilgoci i oczywiście intensywnego działania promieni słonecznych i normalnej eksploatacji.

Materiały do 5 roku życia(od produkcji) nie są ogólnie dostępne w Stanach Zjednoczonych, więc możemy na zlecenie importować zarówno część lub całe wnętrze łodzi. Podczas prac odnawiania powierzchni są zazwyczaj przeprowadzone także naprawy lub wymiany wykończenia wnętrza i trapu.

Wybierz swój kolor i kombinacji wykończenia w odniesieniu do koloru kadłuba.

Poinformujemy o dostępności danego typu materiału i koloru.

 

w górę