mobile
Xstar

Xstar

Przedstawiamy nową ikonę. Kompletnie przeprojektowana i przebudowana, profesjonalna łódź dostosowana do wakeboardingu na najwyższym poziomie. Radykalny nowy design, FastFill Ballast System i całkowicie nowy ster, a do tego inteligentnie zaprojektowane, komfortowe wnętrze zapewnią niepowtarzalne przeżycia na wodzie.

Nowy Xstar potrafi stworzyć nie tylko największe fale jakie kiedykolwiek wytworzyła łódź motorowa. W standardzie ma tez więcej highendowych dodatków niż jakakolwiek inna łódź. Wspomnimy tylko o silniku nowej generacji 5500 GDI Ilmor, wieży ZFT4 czy zestawie audio z najwyższej półki. A to naprawdę nie wszystko. Witajcie w nowej erze!

2019 XSTAR PREZENTACJA

Specyfikacja

Długość łodzi23’ / 7.01 M
Beam102” / 2.59 M
Szerokość wewnętrzna87” / 2.21 M
Waga5800 Lbs / 2631 KG
Balast z Gen 24100 LBS / 1860 KG
Zbiornik Paliwa76 Gal / 288 L
Zanurzenie32” / .81 M
Pojemność2400 Lbs / 1089 Kg

Witajcie w nowej erze!

Dwie dekady nieustającego rozwoju najlepszych, sportowych łodzi motorowych

The new (X)Star is born! Firma MasterCraft ogłosiła najnowszą iterację kultowej motorówki do sportów wodnych - XStar. Całkowicie przeprojektowany model 2018 to najbardziej wydajna, najbardziej zaawansowana technologicznie i najbardziej luksusowa łódka do wakeboardu i wakesurfu, po raz kolejny ustanawiająca standardy dla tych, którzy żądają tego, co najlepsze.

Niespotykanie zaawansowana technicznie, po prostu najlepsza łódź, jaką kiedykolwiek stworzono

Do tej pory ręka człowieka nie stworzyła bardziej wydajnej łodzi niż nowy jacht motorowy XStar. Inżynierowie MasterCraft zaprojektowali zupełnie nową, całkowicie zmodyfikowaną konstrukcję kadłuba, który może być wyposażony w 1900 kg balastu. To między innymi dzięki temu rozwiązaniu, ale także nowemu, nagrodzonemu systemowi Gen 2Surf System oraz innowacyjnemu systemowi napełniania balastów, nowy XStarpotrafi stworzyć największe fale jakie kiedykolwiek wytworzyła łódź motorowa przeznaczona do uprawiania sportów wodnych.

Sterowanie prostsze niż ci się wydaje!

Wydajność motorówki XStar została również zwiększona dzięki nowej, niestandardowej konstrukcji steru, która umożliwia szybsze i bardziej komfortowe manewrowanie. XStar wyposażony w wielokrotnie nagradzany system DockStar Handling, rewolucyjny system, który sprawia, że ​​manewrowanie w ciasnych miejscach i zatłoczonych przystaniach jest niezwykle proste.

Luksusowy jacht motorowy? Nie, to coś zdecydowanie więcej

Z miejscem dla 16 pasażerów, XStar oferuje inteligentnie zaprojektowane, bardziej przestronne i komfortowe wnętrze. W połączeniu z ekskluzywną technologią audio łódź ta rewolucjonizuje nie tylko sport, rekreację i wypoczynek na wodzie, ale i rozrywkę. Przekonaj się sam jak brzmi doskonały system dźwiękowy Klipsch Audio.

Łodzie motorowe. Stworzone ręcznie przez najlepszych specjalistów

Łodzie, które posiadamy na sprzedaż są ręcznie budowane w zakładzie produkcyjnym w USA, są konstruowane z myślą o jakości i niezawodności. Podobnie jak wszystkie łodzie MasterCraft, XStar ma najlepszą gwarancję, pięcioletni plan ochrony MasterCare.

MacterCraft Star 2

Galeria

w górę